Smorgonite Nedir?

 

 

 

SMORGONITE Nedir?

Canlı, cansız her varlığa, her an temas ve etki eden Orgon enerjisi (yaşam enerjisi, chi, baraka.) bizi bedensel, ruhsal ve fiziksel anlamda etkiler. Yaşam alanlarımızda elektromanyetik dalgalarla sağlıksız hale getirdiğimiz bu enerji, evlerimizde, iş yerlerimizde, alışveriş merkezlerinde ve hatta baz istasyonları ile dış mekanlarda bedenimize etki ettikçe kendimizi yorgun, keyifsiz hissedip, baş ağrısı, uykusuzluk vb. birçok yan etkiye de katlanmak zorunda kalırız. Bu frekanslar hem ruhsal hem de fiziksel sağlığımızı olumsuz etkiler.

Smorgonite lerin Şeffaf madde kısmı bu elektrosmogla Zararlı hale gelmiş olan yaşam enerjisini içine çeker. İçindeki metaller ( Altın, Gümüş, bakır, pirinç..) ve kristallerle (Kuvarslar ve Şifalı Taşlar) nötralize ederek dışarı geri verir.

Kısaca çevremizdeki sağlıksız hale getirdiğimiz yaşam enerjisini yeniden sağlıklı hale dönüştürür. Bedenimize her an etki eden milyarlarca Nötrinonun doğal haline dönüştürülmesi ruh, beden ve zihin sağlığı için olmazsa olmazdır.

Orgon enerjisi / Chi / Prana / Vril / Nötrinos / Yaşam Enerjisi

Negatif enerji DOR (Deadly Orgon ) U pozitif enerji POR a çevirir.   

 

Avusturyalı bilim adamı Wilhelm Reich tarafından keşfedilen orgon enerjisi, bilinen enerji biçimlerinden hiç birinin yasalarına uymayan bir enerji türüdür. Doğada insanlar tarafından da yayılan bu enerji doğal canlılık miktarına ve bağımsızlık oranına göre değişim göstermektedir.

Orgon enerjisi (organizma enerjisi, yasam enerjisi) atmosferde varolan, canlı olduğu gibi cansız maddeyi de etkileyen kozmik bir enerjidir. Orgonit ise bu enerjinin dışa vurumudur, akümülatörü, jeneratörüdür. Ortam enerjisini nötralize ettiğinden dolayı 1940'li yıllarda kanser tedavisinde kullanılmaya başlanmıştır. Kapalı alanlarda kullanıldığı gibi açık alanlarda, atmosferdeki yabancı gazların ( Uçakların bıraktığı izlerle, fabrika bacalarının gazları ile,..) oluşturduğu bulut türü sağlıksız oluşumları temizler.

Yaşam alanlarımızda, evlerimizde Orgon enerji dengesi ruh, zihin ve beden dengeleri için şarttır. SMORGONITE'in Etkileri

- Elektronik cihazlar tarafından yayılan negatif enerjiyi (elektrosmog) sağlıklı pozitif enerjiye dönüştürür.

- Kovalent bağları güçlendirerek DNA'nın zarar görmesini engeller.

- Bitkilerin daha iyi büyümesine yardımcı olur.

- Tehlikeli radyo emisyonlarının etkilerini yumuşatır. Elektromanyetik dalgalardan koruyarak vücudun biyolojik yapısının gelişimine yardımcı olur.

- Vücudun bağışıklık ve endokrin sistemini geliştirir.

- Kanserli hücrelerle savaşır.

- Hücre duvarı geçirgenliğini geliştirerek, tüm hücrelere besin girişini ve tüm hücrelerden atık çıkışını iyileştirir.

- Dikkat ve konsantrasyonu arttırarak mental odaklanmayı geliştirir.

- Hücrelerin enerji seviyesini optimize ederek vücudun genel enerji seviyesini arttırır.