SmoS tarafından aynalı takılar

derin anlamı olan eşsiz mücevher parçaları

Uzun zamandır unutulmuş ama son derece benzersiz; aynalı takılar yeniden keşfedildi ve size SmoS tarafından getiriliyor. Aynalı takılar nedir? Öncelikle her bir parçada bulunan aynaların sembolizmi önemlidir. Aynadaki yansımamızı kabul etmek, zamanın başlangıcından beri hayatımızda büyük rol oynadı ve her gün onunla yüzleşiyoruz. SmoS sizi sembolizm ve ışıltılı güzellikle dolu bir dünyaya sürükleyecek.

Aynalar, açıklık ve doğruluk için alegorilerdir

Uzun yıllar boyunca aynalar insanlık için büyük önem taşıyor. Bir ayna, size kendinizin tüm yönlerini gösterme gücüne ve dolayısıyla bu yönlerle başa çıkmanıza izin verme gücüne sahiptir. Bunlar SmoS takılarında bulacağınız özelliklerdir. Bu sıra dışı takıların en ilginç özelliği, sizi çevrenizden alabileceğiniz olumsuzluklardan korumaktır. Tüm parçalar el yapımıdır ve müdahaleci olmadan taşınması kolay ve rahattır. Bu parçalarla enerjinizi ve gücünüzü korurken aynı zamanda günlük yaşamınıza moda vurgular katabilirsiniz.

 

SmoS takı koleksiyonu modaya uygun bir vurgu olmasının yanı sıra her modelin kendine özgü derin bir anlamı ve geçmişi vardır. İşte çeşitlendirilmiş mücevherlerimizden bazı örnekler:

Büyük, yuvarlak bir ayna, mücevherlerin anlamıyla zaten ilk bağlantı olan parçaların temelini sağlar. Aynalar her yöne yansıyacak şekilde kesilmiştir.

  • LARENTIA: Roma, Dünya Tanrıçası. Soylu anne. Doğurganlığı, büyümeyi ve canlı bir varlığı sembolize eder.
  • LOTUS: Lotus çiçeğinin çok katmanlı yapısı aynanın kesiminde görülecektir. Lotus, saflığı ve kendine sadakati sembolize eder. Kiri reddetme yeteneği, nilüferin saflığın ve aydınlatmanın sembolü olmasına izin verdi.

Her bir el yapımı takı parçası kendi hikayesini anlatıyor

Ayna, CG Jung'un dediği gibi bir cephenin arkasındaki gerçek renkleri gösteriyor. Mücevherlerimiz, hayatınız boyunca size eşlik edecek bir parçaya ömür boyu sahip olmanızı sağlar.

Peki bu aynalı takı nasıl yeniden keşfedildi?

Diğer pek çok başarı öyküsünden farklı olarak, her şey bir deneyimle başladı. SmoS'un tasarımcısı Sedef Onar, yeni bir eve taşındıktan sonra bir takım sorunlarla karşılaştı. Bu sorunlar sona ermemiş gibi göründükten sonra, bir arkadaşı ona tüm negatif enerjiyi uzaklaştırmak için evine bir ayna asmasını tavsiye etti. Arkadaşının tavsiyesine uyduktan sonra tüm sorunlar ortadan kalktı. Bu noktada şık ama aynı zamanda şefkatli bir şekilde her zaman ayna takmaya karar vermiş ve böylece SmoS doğmuştur.

Aynalı takı hediye olarak bir takdir ifadesi olarak kullanılabilir

Aynaları hediye etmek eski bir gelenektir ve birçok kültürde bulunur. Eski zamanlarda, bir adamın sevgilisini aynayla sunması bir takdir işareti olarak kabul edilirdi; bu eylem onun gözünde hiçbir şeyin aynada görülebilen yüzünden daha güzel olmadığını ifade ederdi. Bu gelenek günümüzde de devam ediyor. Ayna mücevherlerimiz, sevdiklerinize onları ne kadar takdir ettiğinizi göstermenin bir yolu olabilir.