Sedef Onar tarafından kurulan Smos, göz alıcı ancak rafine el yapımı takılar sunuyor. Aynaların büyüleyici doğasından ve sembolizminden ilham alan tasarımları, kullanıcının günlük arkadaşı olacak şekilde yapılmıştır.

İlk olarak İstanbul'da tekstil ve moda tasarımı eğitimi alan Onar, kısa sürede değerli metallerin el işçiliği sürecine olan tutkusunu, etkileyici şekil ve formların ardındaki daha derin anlamlarla birlikte keşfetti.

Bugün koçluk ve danışmanlık için kendi muayenehanesine sahip. Sedef Onar, DHV'nin (Deutscher Verband für Hypnose / Alman Hipnoz Örgütü) kurucu üyelerinden biridir. Kreasyonları mevcut

Kreasyonları, el yapımı yalın lüks ve ruhani sembolizmin bir evliliğini sunarak kullanıcıyı bir mistisizm dünyasına sürüklüyor.

Smos - farklı güzelliğe ve daha derin bir anlama sahip ikonik mücevherler Smos sizi bir Efsaneler, mistisizm ve güzellik dünyasına sürükleyecek. Kendinizi benzersiz tasarımlar ve net görüntülerle büyülenin. SmoS - Farklı bir güzelliğe ve daha derin bir anlama sahip ikonik mücevherler.