Kolye Smorgonite
Kolye Smorgonite

Kolye Smorgonite

Marka : smorgonite
Fiyat : ₺410,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5

Smorgonite gümüş koye

SMORGONITE NEDİR?

Canlı, cansız her varlığa, her an temas ve etki eden Orgon enerjisi (yaşam enerjisi, chi, baraka.) bizi bedensel, ruhsal ve fiziksel anlamda etkiler. Yaşam alanlarımızda elektromanyetik dalgalarla sağlıksız hale getirdiğimiz bu enerji, evlerimizde, iş yerlerimizde, alışveriş merkezlerinde ve hatta baz istasyonları ile dış mekanlarda bedenimize etki ettikçe kendimizi yorgun, keyifsiz hissedip, baş ağrısı, uykusuzluk vb. birçok yan etkiye de katlanmak zorunda kalırız. Bu frekanslar hem ruhsal hem de fiziksel sağlığımızı olumsuz etkiler.

Smorgonite lerin Şeffaf madde kısmı bu elektrosmogla Zararlı hale gelmiş olan yaşam enerjisini içine çeker. İçindeki metaller ( Altın, Gümüş, bakır, pirinç..) ve kristallerle (Kuvarslar ve Şifalı Taşlar) nötralize ederek dışarı geri verir.

Kısaca çevremizdeki sağlıksız hale getirdiğimiz yaşam enerjisini yeniden sağlıklı hale dönüştürür. Bedenimize her an etki eden milyarlarca Nötrinonun doğal haline dönüştürülmesi ruh, beden ve zihin sağlığı için olmazsa olmazdır.

Orgon enerjisi / Chi / Prana / Vril / Nötrinos / Yaşam Enerjisi

Negatif enerji DOR (Deadly Orgon ) U pozitif enerji POR a çevirir.